Únic, dual-etapa-RNC fibra òptica làser marcant màquina preu i utilitzar fibra òptica díode polsada productes

Únic, dual-etapa-RNC fibra òptica làser marcant màquina preu i utilitzar fibra òptica díode polsada productes

Únic escenari RNC 1. Descripció: RNC escenari sol és una mena de l'aparell òptic passiva

Function

Escenari solRNC

1Descripció

RNC escenari sol és una mena de l'aparell òptic passiva, la seva funció bàsica és realitzar el senyal òptic transferència positiva i inhibir llum inversa.

2Característiques

Pèrdua d'inserció baixa

alt aïllament

Una elevada pèrdua de retorn

PDL baix

3Aplicacions

EDFA

Sistema de proves de fibra òptica

Sistema de CATV

Sistema de telecomunicacions

Xarxa sense fils

4Especificacions

Paràmetre

Grau P

Grau A

Longitud d'ona operació(nm)

1310 o 1550

Aïllament @ Passband (dB)

≥40

≥38

Aïllament (dB)

≥32

≥30

Inserció pèrdua @ Passband (dB)

0.35

0.5

Pèrdua d'inserció (dB)

≤0.6

≤0.7

Pèrdua retorn (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (PD)

0,2 (0,05 a petició)

Longituds d'ona operació (nm)

±15

(Temperatura de funcionament)

-20 + 70

(De temperatura d'emmagatzematge)

-40 +85

Tipus de fibra

Acaparar SMF-28

Fibra longitud (m)

1 metre a cada extrem

PaquetDimensions (mm)

5.5×30

Lliurament Power(mW)

300

Noteswithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Informació de l'ordre:

Tipus ISO

Longitud d'ona operació

Grau

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector

SIS =Sola

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = banda L

S = especials

P = grau P

Qualificació = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3mm

1 = 1.0 m
2 = 1,5 m
3 = 2.0 m
4 = especials

0 = cap
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Descripció

RNC de doble etapa és una mena del component òptic, la seva funció bàsica és adonar-se el senyal òptic transferència positiva i inhibir llum inversa.

2Especificacions

Paràmetre

Grau P

Grau A

Longitud d'ona operació(nm)

1310 o 1550

Aïllament @ Passband (dB)

≥55

≥53

Aïllament (dB)

≥46

≥45

Inserció pèrdua @ Passband (dB)

0.5

0.6

Pèrdua d'inserció (dB)

≤0.8

≤0.8

Pèrdua retorn (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (PD)

0.1 (0,05 a petició)

Longituds d'ona operació (nm)

±30

(Temperatura de funcionament)

-20 + 70

(De temperatura d'emmagatzematge)

-40 +85

Tipus de fibra

Acaparar SMF-28

Fibra longitud (m)

1 metre a cada extrem

PaquetDimensions (mm)

5.5×30

Lliurament Power(mW)

300

Noteswithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Informació de l'ordre:

Tipus ISO

Longitud d'ona operació

Grau

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector

SIU =Doble

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = banda L

S = especials

P = grau P

Qualificació = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3mm

1 = 1.0 m
2 = 1,5 m
3 = 2.0 m
4 = especials

0 = cap
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de làser òptica de fibra individual, doble-etapa-RNC marcant el preu de la màquina i s'utilitza fibra òptica díode polsada productes per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: òptica làser de fibra individual, doble-etapa-RNC marcant el preu de la màquina i s'utilitza fibra òptica díode polsada fabricants de productes, fàbrica, fets a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop