Manteniment de polarització òptica Coaxial electrònic banda ampla ferrita Circulador aïllament microones

Manteniment de polarització òptica Coaxial electrònic banda ampla ferrita Circulador aïllament microones

Sopofiber' polarització mantenint Circulador òptic utilitza dissenys privatius i metall, envasament òptica Microordinador de vinculació.

Function

Sopofiber'polarizationmaintainingopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, highextinctionratio, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree. Itcanbeusedforwavelengthadd/gota, dispersioncompensationandEDFAapplications.

Característiques

LowInsertionLoss

Banda ampla, HighIsolation

HighExtinctionRatio

CompactIn-LinePackage

HighStabilityandReliability

EpoxyFreeOpticalPath

Aplicacions

FiberopticAmplifiers

MetroAreaNetwork

WavelengthAdd/gota

DispersionCompensation

Bi-DiectionCommunication

PerformanceSpecifications

Paràmetre

PGrade

Configuració

Port1toPort2toPort3

OperatingWavelength(nm)

1310±30or1550±30

InsertionLoss(dB)

Típic

0.8

Màxim

1.0

TypicalIsolation(dB)

50

MinimumIsolation(dB)

40

ExtinctionRatio(dB)

18

CrossTalk(dB)

≥50

ReturnLoss(dB)

≥50

PowerHanding(mW)

300

Polarizationaxis

BothSlowandFastaxis

OperatingTemperature ()

-5~+75

StorageTemperature()

-40~+85

FiberType

PMPandaFiber

PackageDimensions(mm)

Φ5.5xL50(L35forFtype)

Nota:

1.ThePMfiberandtheconnectorkeyarealignedtotheslowaxis.

2.ForDevicewithconnectors,insertionlosswillbe0.3dBhigher,returnlosswillbe5dBlower, extinctionlosswillbe2dBlower.

3.Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PMOC

X

XX

X

X

X

XX


Portuària

Longitud d'ona

Grau

PigtailType

FiberLength

A / outConnector

3 = 3Port

13 = 1310nm

15 = 1550nm

P = PGrade

1 = 250umBareFiber

2 = 400umBareFiber

3 = 900umLooseTube

1 = 0,75 m

2 = 1 m

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de polarització-mantenir microones de aïllament de Circulador òptic coaxial ferrita electrònic banda ampla per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: manteniment de polarització òptica coaxial electrònic banda ampla ferrita Circulador aïllament microones fabricants, fàbrica, a la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop