Cua-lliure-espai-RNC Opto RNC aïllant òptic Ethernet Switch xip

Cua-lliure-espai-RNC Opto RNC aïllant òptic Ethernet Switch xip

Disposen d'aïllament alta 1. 2. Mida compacta aplicacions 1. Font de llum per amplificadors òptics 2. Làser sintonitzable mòdul

Function

Tret

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplicacions

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Paràmetre

Especificació

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Longitud d'ona

FiberLength

A / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = personalitzat

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = personalitzat

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

X = personalitzat

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de tros de canvi del aïllant òptic del cua-lliure-espai-RNC opto RNC ethernet per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: cua-lliure-espai-RNC opto RNC ethernet aïllant òptic interruptor xip fabricants, fàbrica, fets la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop