Circuit de mini-polarization-insensible--aïllant òptic doble Opto RNC Circulaor RNC Opto Junta mòdul

Circuit de mini-polarization-insensible--aïllant òptic doble Opto RNC Circulaor RNC Opto Junta mòdul

Polarització mini insensible aïllant òptic característiques 1. Alt aïllament 2. Pèrdua d'inserció baixa 3. Pèrdua retorn alta 4. Polarització baixa sensibilitat

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Característiques

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Aplicacions

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telecomunicacions

PerformanceSpecifications

(Estàndard) SingleStage

Paràmetre

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(dB)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Ample de banda

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75 anys

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Estàndard) DualStage

Paràmetre

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(dB)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Ample de banda

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75 anys

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Longitud d'ona

Grau

PigtailStyle

FiberLength

Paquet

A / OutConnector

ÉS = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = complement

A = AGrade

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de mini-polarization-insensible--aïllant òptic doble opto RNC circuit circulaor RNC opto Junta mòdul per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: Mini-polarization-insensible--aïllant òptic doble opto RNC circuit circulaor RNC opto Junta mòdul fabricants, fàbrica, fets la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop