Fibra òptica làmpada Material filtre-wdm-fttx-1625nm formació empreses de comunicació receptor lent exhibició

Fibra òptica làmpada Material filtre-wdm-fttx-1625nm formació empreses de comunicació receptor lent exhibició

WDM de filtre de fibra òptica FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 el filtre òptic és un instrument que s'utilitza per a la selecció de la longitud d'ona

Function

Fibra òptica filtre WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Filtre òptic és un instrument que s'utilitza per a la selecció de la longitud d'ona, que pot seleccionar longituds d'ona requereix d'un gran nombre de longituds d'ona i rebutjar les longituds d'ona més. Es pot utilitzat en la selecció de la longitud d'ona, el filtre de soroll de l'amplificador òptic, obtenir igualtat, òptica multiplexació / demultiplexing.

1625nm WDM de filtre de fibra òptica FTTX FS-FWDM-1625 es fa especials components òptics i tecnologia avançada, pot deixar profundament longitud d'ona 1250-1590nm passar però eficient reflecteixen la longitud d'ona de 1600-1670nm. Aquest producte s'utilitza principalment en les proves en línia de fibra òptica. És component ideal de filtratge de fibra òptica de 1625/1650nm.

Trets clau

Alta llum transmittanceHigh isolationLow PDLEffect de temperatura és smallLength: 1MFiber diàmetre: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplicacions

FTTX el sistema de línia testingOTDR monitor filtre module1625/1650nm

Especificació

Paràmetres

Valor

Unitat

Longituds d'ona de reflexió

1600-1670

nm

1625nm transmitància

80-90

%

1650nm transmitància

75-85

%

Longituds d'ona de transmissió

1250-1590

nm

1310nm aïllament

≥50

dB

1490nm aïllament

≥45

dB

1550nm aïllament

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Factor de canvi de temperatura

≤2

%

Max. Poder manejar

300

mW

Temperatura d'operació

-25~+70

Temperatura d'emmagatzematge

-40~+85

Tipus de fibra òptica

SM Φ0.9

/

Connector

FC/APC o FC/PC

/

Material de closca

SUS304

/


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de fibra òptica làmpada material filtre-wdm-fttx-1625nm formació Comunicació empreses receptor lent exhibició per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: Comunicació de material filtre-wdm-fttx-1625nm formació fibra òptica làmpada empreses fabricants de receptor lent exhibició, fàbrica, fets a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop