A1X1B fibra òptica Mechanial Gigabit interruptor Micro i Gigabyte Ethernet Switch

A1X1B fibra òptica Mechanial Gigabit interruptor Micro i Gigabyte Ethernet Switch

Descripció 1x1 mecànica òptica commutador connecta canals òptics redirigint un senyal òptic entrant en una fibra de sortida seleccionada.

Function

Descripció
1x1 mecànica òptica commutador connecta canals òptics redirigint un senyal òptic entrant en una fibra de sortida seleccionada. Això s'aconsegueix mitjançant una patent pendent optomecànics configuració propietari i s'activa mitjançant un senyal de control elèctric.
1x1 mecànica òptica interruptor suport tota longitud d'ona a 1260nm ~ 1650nm, disposa d'ultra-alta fiabilitat, pèrdua d'inserció baixa, canvi ràpid velocitat així com actuació bidireccional. Els canvis òptics són àmpliament utilitzats per a xarxes òptiques, protecció, transmissor i receptor protecció, xarxa sistema de prova i Instrumentations.
Característiques
• Inserció baixa pèrdua
• Àmplia gamma de longitud d'ona
• Interferència baix
• Alta estabilitat, fiabilitat alta
• Epoxi-lliure en camí òptic
• Calar i no-calar
Aplicacions
• Bloqueig del canal
• Configurable afegir/gota
• Sistema de Monitorització
• Instrumentació

Especificacions d'actuació

Paràmetre


FY - 1 × 1T

Longituds d'ona

nm

850

1260~1650

Longitud d'ona operació

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Pèrdua d'inserció

dB

Typ:0.5 Max: 0,8

Typ:0.4 Max: 0.6

Pèrdua retorn

dB

SM≥50、MM≥30

Interferència

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repetibilitat

dB

≤±0.02

Font d'alimentació

V

3.0 o 5.0

Tota la vida

Vegades

≥107

Temps de canvi

MS

≤8

Potència de transmissió

mW

≤500

Temperatura de funcionament

-20~+70

Temperatura d'emmagatzematge

-40~+85

Dimensió

mm

(L) 27 × (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0.2)

Especificacions poden canviar sense previ avís.

Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

Agulles de cap

Tipus

PIN

Accionament elèctric

Sensor d'estatus

1×1


PIN 1

PIN 5

6 pin

PIN 10

PIN 2-3

PIN 3-4

PIN 7-8

PIN 8-9

Calar

P1-P2

V +

GND

--

--

Obert

Tancar

Tancar

Obert

Llum prop

--

--

GND

V +

Tancar

Obert

Obert

Tancar

No-calar

P1-P2

V +

--

--

GND

Obert

Tancar

Tancar

Obert

Llum prop

--

--

--

--

Tancar

Obert

Obert

Tancar

Camí òptic

Especificacions

Tensió

Corrent

Resistència

5V calar

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V no calar

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V calar

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V no calar

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Demanar informació

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Mode de

Longitud d'ona

Tipus de tensió

Model de control

Tipus de fibra

Fibra
Diàmetre

Longitud de fibra

Connector

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = altres

3 = 3V
5 = 5V

L = calar
N = no -
Calar

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = altres

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
X = altres

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = altres

0 = cap
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = altres

PDF
1x1 mecànica fibra òptica interruptor

Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de a1x1b fibra òptica mechanial Gigamica interruptor micro i gigabyte ethernet interruptor per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: a1x1b fibra òptica mechanial Gigamica interruptor micro i gigabyte ethernet canviar fabricants, fàbrica, fets a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop