980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra òptica Connector Mux contenidors mòdul per a xarxa de negocis

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra òptica Connector Mux contenidors mòdul per a xarxa de negocis

Descripció Micro-òptica WDM utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix.

Function

Descripció
Micro-òptica WDM utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. Proporciona pèrdua d'inserció baixa, aïllament de canal d'alta, baixa temperatura sensibilitat i lliure camí òptic epoxi.
Característiques
• Pèrdua de baixa inserció
• Pèrdua de retorn alta
• Longituds d'ona operació àmplia
• Aïllament de canal d'alta
• Alta estabilitat i fiabilitat
• Epoxi-lliure en camí òptic
Aplicacions
• Sistema de Monitorització
• Xarxa WDM
• Transmissors i fibra làser
L'amplificador • fibra òptica
• Fibra òptica Instruments

Especificacions d'actuació

Paràmetre

MWDM-54

MWDM-59

Pas del canal longituds d'ona (nm)

1530~1565

1525~1600

Reflecteixen canal longitud d'ona (nm)

1450~1490

965~1000

Pèrdua d'inserció (dB)

Reflecteixen el canal

≤0.5

≤0.7

Canal de pas

≤0.6

≤0.9

Variació de la pèrdua d'inserció

andlt; 0,3

Aïllament @Add/Drop canal

Reflecteixen el canal

andgt; 15

andgt; 15

Canal de pas

andgt; 25

andgt; 30

Inertion pèrdua sensibilitat de temperatura (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarització pèrdua dependents (dB)

andlt, 0.1

Polarització Mode dispersió (PD)

andlt, 0.1

Directivitat (dB) (aportació a afegir, sortida a caure, sumar-se a deixar anar

andgt; 50

Pèrdua retorn (dB)

andgt; 55

Manipulació de potència màxima (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura d'emmagatzematge (℃)

-40~+85

Tipus de fibra

Acaparar SMF-28e fibra

Corning HI 1060 fibra a andamp comú; Port de reflexió, SMF-28e fibra al port passi

Paquet Dimention

Φ5.5x34 (L38 900um solt tub)

Especificacions poden canviar sense previ avís.

Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

Demanar informació

MWDM

X

X

X

XX

Longitud d'ona

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector d'entrades i sortides

54 = 1550 pass/1480 reflecteixen
59 = 1550 pass/980 reflecteixen

1 = fibra nua
2 = 900um perdre tub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = cap
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = especificar

PDF
980/1550 1480/1550 filtres WDM

Sopofiberand #39; Microordinador òptic WDM utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix.
Proporciona pèrdua d'inserció baixa, aïllament de canal d'alta, baixa temperatura sensibilitat i lliure camí òptic epoxi.

PerformanceSpecifications

Paràmetre

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(dB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Aïllament

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0,005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt, 0.1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt, 0.1

Directivity(dB)

andgt; 50

Returnloss(dB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature ()

-20~+80

StorageTemperature ()

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Longitud d'ona

FiberType

FiberLength

A / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = especificar



Especificacions d'actuació

Paràmetre

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Longituds d'ona de pas de banda (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Reflexió banda 1 longituds d'ona (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Reflexió banda 2 longituds d'ona (nm)

1540~1560

1480~1500

Pèrdua d'inserció (dB)

Reflecteixen el canal

≤0.6

Canal de pas

≤0.8

Pas de banda Rippler (dB)

andlt; 0,3

Aïllament

Reflecteixen el canal

andgt; 15

Canal de pas

andgt; 30

Inserció pèrdua sensibilitat de temperatura (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarització pèrdua dependents (dB)

andlt, 0.1

Polarització Mode dispersió (PD)

andlt, 0.1

Directivitat (dB)

andgt; 50

Pèrdua retorn (dB)

andgt; 50

Manipulació de potència màxima (mW)

1000

Temperatura de funcionament (℃)

-20~+80

Temperatura d'emmagatzematge (℃)

-40~+85

Paquet dimensió (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um solt tub)

Les especificacions poden canviar sense previ avís.

Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

Demanar informació

MWDM

X

X

X

XX

Longitud d'ona

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector d'entrades i sortides

4/35 = 1490 pass
1310andamp; 1550 reflecteixen
5/34 = 1550 pass
1310andamp; 1490 reflecteixen
34/5 = 1310andamp; 1490 passar
1550 reflecteixen

1 = fibra nua
2 = 900um perdre tub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = cap
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = especificar

PDF
1310/1490/1550nm filtre WDM


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de mòdul de contenidors mux òptica connector de fibra 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm per a xarxa de negocis per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM fibra òptica connector mux contenidors mòdul per als fabricants de xarxa de negocis, fàbrica, fet a la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop