850nm/1060nm/980nm/1480nm alta-power-polarització-insensible Usb òptic juntament RNC Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm alta-power-polarització-insensible Usb òptic juntament RNC Ic

RNC és una mena del component òptic, la seva funció bàsica és adonar-se el senyal òptic transferència positiva i inhibir llum inversa

Function

RNC és una mena del component òptic, la seva funció bàsica és adonar-se el senyal òptic transferència positiva i inhibir llum inversa.

Característiques
• Inserció baixa pèrdua
• Alt aïllament
• Maneig de poder alt
• Pèrdua de retorn alta
Aplicacions
• Línia de fibra làser de Monitorització
• Instrumentació
• Fibra amplificador
• Recerca de laboratori

Especificacions d'actuació

Paràmetres

Unitat

Valors

Centre longitud d'ona (λc)

nm

1064 o indiqui

Funcionament longituds d'ona

nm

±10

Typ.Peak aïllament

dB

32~40

Min. aïllament a 23℃

dB

26

Pèrdua d'inserció Typ.Peak

dB

0.6

Max. Pèrdua d'inserció al 23℃, λc

dB

1.0

Pèrdua retorn min. (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Pèrdues dependents polarització, a 23℃

dB

0.15

Max. Potència òptica (CW)

W

1,3,5,10,20 o indiqui

Max. Càrrega de tracció

N

5

Tipus de fibra

Hi1060 fibra o fibra LMA

Temperatura de funcionament

-5 a + 50

Temperatura d'emmagatzematge

-20 a 75 anys

* Per a aplicacions de pols, pls discutir amb el nostre.

* Les dimensions reals paquet pot ser lleugerament diferents de la mostra a dibuix, per dimensions exactes si us plau contacte nostre.

Demanar informació

HPPII

X X X X

XX

X

X

X

X

Longitud d'ona

Tipus de paquet

Poder

Tipus de connectors

Jaqueta de fibra

Longitud de fibra

1064 = 1064nm
S = especials

C1 = tipus C1
C2 = tipus C2

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5 W
10 = 10W
20 = 20W

N = None
S = especials

1 = fibra nua
2 = 900um perdre tub
3 = 2 mm per Cable
4 = 3 mm per Cable

1 = 1 m
2 = 2 m
S = especificar

PDF
Alt poder polarització RNC insensible

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Característiques

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplicacions

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telecomunicacions

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Tipus

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Grau

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75 anys

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Longitud d'ona

Grau

PigtailStyle

FiberLength

Paquet

A / OutConnector

ÉS = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = complement

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Característiques

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Aplicacions

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentació

PerformanceSpecifications

Paràmetre

Especificació

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

ÉS

XX

X

X

X

XX


Longitud d'ona

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

A / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0.25 m

2 = 0,5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = especials


Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de aïllant acoblats òptic usb alta-power-polarització-insensible 850nm/1060nm/980nm/1480nm ic per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm alta-power-polarització-insensible usb òptic juntament fabricants d'ic RNC, fàbrica, fets a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop