4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-dispositiu Mux contenidors fibra òptica-Multiplexador SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-dispositiu Mux contenidors fibra òptica-Multiplexador SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Mitjançant l'ús passius multiplexors, diversos canals òptics de diferents longituds d'ona es pot combinar, que permetrà múltiples

Function

Utilitzant multiplexors passives, diversos canals òptics de diferents longituds d'ona es poden combinar, cosa que permetrà diversos serveis a la transmissió junts mitjançant fibra sense interferències. Què fa això possible és el fet que diferents colors clars (longituds d'ona) no afecten mútuament. Per a la transmissió, colors clars són multiplexació en una fibra utilitzant un filtre de longitud d'ona específica (multiplexació). A l'altre (receptor) extrem de la línia, les longituds d'Ona dividida una altra vegada, o més aviat, demultiplexed. Per tant, qualsevol línia de transmissió consta d'un multiplexor, on i un demultiplexor.

Els mòduls Multiplexador i demultiplexor passius estan treballant amb la quadrícula CWDM segons l'estàndard ITU G.694.2. Els mòduls de bastidor Multiplexador/demultiplexor són part d'una àmplia gamma de mòduls funcionals per a la instal·lació en sistemes modulars de bastidor de MICROSENS. A més de vivendes de taula de treball, els usuaris poden seleccionar una 19andquot; xassís amb fins a 12 ranures. Quan s'utilitza el xassís multi-slot, el convertidor es poden combinar amb qualsevol altres mòduls de la família d'accés de l'empresa. A més, la cartera de productes MICROSENS ofereix convertidors actius per adaptació òptic o elèctric/òptic de canals de dades a les longituds d'ona adequada i gammes necessaris.

Utilitzant WDM com tecnologia de transmissió, operadors de xarxa pot construir una infraestructura que pot anar ampliant en funció de la necessitat. A més, les capacitats en totes les subàrees de la xarxa són expansibles. Això representa un avantatge que pot proporcionar cap altres tecnologies. Utilitzant multiplexors passives és d'interès per als operadors de xarxa de cable, també. Aquesta tecnologia permetrà oferir serveis complementaris com ara la combinació de serveis de dades bidireccional amb transmissió de televisió unidireccional sense cap problema, mentre utilitza la infraestructura existent.

  • Número de model:1U19 polzada 8CH CWDM

  • Certificació:CE, ISO, RoHS

  • Recompte de canal:8CH

  • Canal Centre longitud d'ona:1470-1610nm

  • Polarització pèrdua dependents:0.1db

  • Pèrdua retorn:50db

  • Termini de lliurament:Dies 3-7working

  • Marques:DF

  • Origen:Xina

  • Tipus:1u19 polzades 8CH CWDM

  • Condició:Nou

  • Mida:19 polzades

  • Dominó de Passband:0.3DB

  • Directivitat:55dB

  • Tipus de fibra:SMF-28e

  • Dimensió de paquet:(L) 100andamp; #215; 80andamp (W) 215 #; (H) 10mm

  • Especificació de:CE, ROHS, ISO


    ParàmetresUnitatEspecificacions
    Comptar canalCh8
    Longitud d'ona Canal Centrenm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Passband canalMinnm±7.5/±6.5
    Pèrdua d'insercióMaxdBandlt; 2.2
    AïllamentCanal adjacentMindB30
    Canal no són adjacentsMindB40
    Passband ondulacióMaxdB0.3
    Pèrdues dependents de polaritzacióMaxdB0.1
    DirectivitatMindB
    55

    Pèrdua retorn
    MindB50
    Dispersió de Mode de polaritzacióMaxPD
    0.1
    Manipulació de poderMaxmW500
    Cua i tipus de connectorsCOMnegre 0.9/mm tub solt amb connector
    Altres ports0.9mmwhite perdre tub amb connector
    Tipus de fibraSMF-28e
    Longitud de fibramandamp; #8805; 1
    Temperatura de funcionamentandamp; #176; C-10 ~ 70
    Temperatura d'emmagatzematgeandamp; #176; C-40 ~ 85
    Paquet dimensiómm(L) 100andamp; #215; 80andamp (W) 215 #; (H) 10


    Sopofiber ofereix una completa gamma de CWDM Mux-contenidors i unitats òptiques afegir Drop Multiplexer (OADM) per a totes les aplicacions de tipus i solucions de xarxa. Alguns més comuns són: Gigabit andamp; Ethernet 10G, SDH/SONET, ATM, ESCÓ, Fibre Channel, FTTx i televisió.

    Longitud d'ona gruixuda divisió de Sopofiber Multiplexador (Mux CWDM/contenidors) utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. Proporciona pèrdua d'inserció baixa, aïllament canal alt, pas ample de banda, la temperatura baixa sensibilitat i epoxi lliure camí òptic.

    Nostres productes CWDM Mux contenidors proporcionar fins a 16 canals o canals fins i tot 18 Multiplexing en una sola fibra. Deguda la és necessària la pèrdua de baixa inserció en xarxes WDM, també podem afegir "Skip Component" en un mòdul de Mux CWDM/contenidors per reduir la IL com a opció. Inclouen estàndard Mux CWDM/contenidors tipus de paquet: paquet de Caixa ABS, LGX pakcage i 19" 1U harmòniques.

    Característiques

    • Inserció baixa pèrdua

    • Pas àmplia banda

    • Aïllament de canal d'alta

    • Alta estabilitat i fiabilitat

    • Epoxi-lliure en camí òptic

    • Xarxa d'accés

    Aplicacions

    • Línia de Monitorització

    • Xarxa WDM

    • Telecomunicacions

    • Aplicació cel·lular

    L'amplificador • fibra òptica

    • Accés xarxa

    Especificacions d'actuació per a 8 + 1-CH CWDM mòdul

    Paràmetres

    8 + 1-CH Mux

    Contenidors de 8 + 1-CH

    Canal longitud d'ona (nm)

    1270-1610 o 1271-1611

    Centre la precisió de longitud d'ona (nm)

    ± 0.05

    Espaiat de canal (GHz)

    20nm

    Canal Passband (@-0.5dB amplada de banda (nm)

    /± ± 7,5 6.5

    Pèrdua d'inserció (dB) (sense component de Salt)

    ≦2.8

    Pèrdua d'inserció (dB) (amb component de Salt)

    ≦2.0

    Canal uniformitat (dB)

    ≦0.6

    Canal ondulació (dB)

    ≦0.3

    Aïllament (dB)

    Adjacents

    ≧30

    No són adjacents

    ≧40

    Express Port

    ≧12

    Inserció pèrdua sensibilitat de temperatura (dB / ° C)

    ≦0.005

    Canvi de temperatura de longitud d'ona (nm / ° C)

    ≦0.002

    Polarització pèrdua dependents (dB)

    ≦0.1

    Polarització Mode dispersió (PD)

    ≦0.1

    Pèrdua retorn (dB)

    ≧50

    Directivitat

    ≧45

    Maneig (mW) de potència Max

    300

    Temperatura de funcionament (° C)

    -40 ~ +85

    Temperatura d'emmagatzematge (° C)

    -40 ~ +85

    Paquet dimensió (mm)

    L100 X W80 X 10

    Nota: Tots els paràmetres són per a mecanisme sense connectors.

    Demanar informació


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Espaiat de canal

    Nombre de canals

    Configuració

    canal 1

    Tipus de fibra

    Longitud de fibra

    Connector d'entrades i sortides

    C = CWDM quadrícula

    04 = 4-CH

    08 = 8-CH

    16 = 16-CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = Mux

    D = contenidors

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = especial

    1 = fibra nua

    2 = 900um perdre tub

    3 = 2 mm per Cable

    4 = 3 mm per Cable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = especificar

    0 = cap

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    S = especificar



    Sopofiber ofereix una completa gamma de CWDM Mux-contenidors i unitats òptiques afegir Drop Multiplexer (OADM) per a totes les aplicacions de tipus i solucions de xarxa. Alguns més comuns són: Gigabit andamp; Ethernet 10G, SDH/SONET, ATM, ESCÓ, Fibre Channel, FTTx i televisió.

    Nostra divisió longitud d'ona gruixuda Multiplexador (Mux CWDM/contenidors) utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. Proporciona pèrdua d'inserció baixa, aïllament canal alt, pas ample de banda, la temperatura baixa sensibilitat i epoxi lliure camí òptic.

    Nostres productes CWDM Mux contenidors proporcionar fins a 16 canals o canals fins i tot 18 Multiplexing en una sola fibra. Deguda la és necessària la pèrdua de baixa inserció en xarxes WDM, també podem afegir "Skip Component" en un mòdul de Mux CWDM/contenidors per reduir la IL com a opció. Tipus de paquet de Mux CWDM/contenidors estàndard inclouen: ABS caixa paquet, paquet LGX i 19" 1U harmòniques.

    Especificacions d'actuació

    Paràmetre

    Canal 4

    8 canal

    Canal 16

    Mux

    Contenidors

    Mux

    Contenidors

    Mux

    Contenidors

    Canal longitud d'ona (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Espaiat de canal (nm)

    20

    Canal Passband (@-0.5dB amplada de banda (nm)

    ±7.5/±6.5

    Pèrdua d'inserció (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Canal uniformitat (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Canal ondulació (dB)

    andlt; 0,3

    Aïllament (dB)

    Adjacents

    N/A

    andgt; 30

    N/A

    andgt; 30

    N/A

    andgt; 30

    No són adjacents

    N/A

    andgt; 40

    N/A

    andgt; 40

    N/A

    andgt; 40

    InsertionLoss temperatura sensibilitat (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Temperatura de longitud d'ona canviant (nm/℃)

    andlt; 0.002

    Polarització pèrdua dependents (dB)

    andlt, 0.1

    Dispersió de Mode de polarització

    andlt, 0.1

    Directivitat (dB)

    andgt; 50

    Loss(dB) retorn

    andgt; 45

    Manipulació de potència màxima (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Temperatura d'emmagatzematge (℃)

    -40~85

    Paquet dimension(mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Especificacions poden canviar sense previ avís.

    Especificacions poden canviar sense previ avís.

    Demanar informació

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Espaiat de canal

    Nombre de canals

    Configuració

    canal 1

    Tipus de fibra

    Longitud de fibra

    Connector

    C = CWDM quadrícula

    Canal 04 = 4

    08 = 8 canal

    Canal 16 = 16

    Canal de 18 = 18

    N = N canal

    M = Mux

    D = contenidors

    O = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = especial

    1 = fibra nua

    2 = 900um perdre tub

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = especificar

    0 = cap

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse d'ona divisió Multiplexador (CWDM) utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. -Pèrdua d'inserció provideslow, canal alt aïllament, pas ample de banda, sensibilitat de baixa temperatura i epoxi lliure camí òptic.

    Especificacions d'actuació

    Paràmetre

    Especificació

    Canal longitud d'ona (nm)

    1260 ~ 1620or1271 ~ 1611

    Espaiat de canal (nm)

    20

    Canal Passband (@-0.5dB amplada de banda (nm)

    andgt; 13

    Pèrdua de pas del canal inserció (dB)

    ≤0.6

    Pèrdua de reflexió canal inserció (dB)

    ≤0.4

    Canal ondulació (dB)

    andlt; 0,3

    Aïllament (dB)

    Adjacents

    andgt; 30

    No són adjacents

    andgt; 40

    Inertion pèrdua sensibilitat de temperatura (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Temperatura de longitud d'ona canviant (nm/℃)

    andlt; 0.002

    Polarització pèrdua dependents (dB)

    andlt, 0.1

    Dispersió de Mode de polarització

    andlt, 0.1

    Directivitat (dB)

    andgt; 50

    Loss(dB) retorn

    andgt; 45

    Manipulació de potència màxima (mW)

    300

    Opterating temperatura (℃)

    -20~+75

    Temperatura d'emmagatzematge (℃)

    -40~85

    Dimensió paquet (mm)

    Φ5.5x34

    Les especificacions poden canviar sense previ avís.

    Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

    Demanar informació


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Espaiat de canal

    Canal de pas

    Tipus de fibra

    Longitud de fibra

    Connector

    C = CWDM quadrícula

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = fibra nua

    2 = 900um solt

    tub

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = cap

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC





    Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-dispositiu mux contenidors fibra òptica-Multiplexador sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode per la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

    Hot Tags: 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-dispositiu mux contenidors fibra òptica-Multiplexador SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode fabricants, fàbrica, fets la Xina, qualitat, preu, barat
    Productes relacionats
    Contacti amb nosaltres
    SOPO Optical Communication Co., Ltd

    Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

    Telèfon: +86-755-23124132

    Enviar per fax: 86-755-23774378

    Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

    SOPO Optical Communication Co., Ltd
    foottop