1310nm/1490nm/1550nm Genpon-olt-onu-transceptor Lc Glc Lh Lr Sgmii-SFP SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Genpon-olt-onu-transceptor Lc Glc Lh Lr Sgmii-SFP SFP Sx Plus

1、Product Introducció: SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

Function

1、Product Introducció:SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

SGMII SFP està dissenyat per a aplicacions de 100BASE-FX, amb complexió dins PHY dispositiu suport a interfície SGMII.

La informació en sèrie de ID estàndard Compatible amb SFP MSA descriu les capacitats de la transceptor,

interfícies estàndards, fabricant i altres informacions. L'equip amfitrió pot accedir a aquesta informació

mitjançant el protocol de CMOS EEPROM serial de filferro-2. Per a més informació, adreceu-vos a multifont SFP

Conveni (MSA). WALKIES SGMI SFP són 100BASE-FX forma petit-Factor Pluggable (SFP) ràpid

Convertidor de interfície d'Ethernet Gigamica SFP ports.

Paràmetre 2、Product:SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

1234
5678
9101112
13141516

3. producte tret:SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Construcció-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, coml

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 d'enviament i manteniment:SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

1) a pagar:

2 despeses d'enviament:

3) manteniment:

5、 recomanacions:SGMII SFP és un identificador estàndard en sèrie compatible amb SFP MSA base - disseny de les aplicacions 100 fx

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Compacte SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Descripció
10 gigabit SFP + transceptor està dissenyat per transmetre i rebre dades òptics sobre MMF/SMF.
El SFP + mòdul elèctric interfície és acomodatici a les especificacions elèctriques SFI. La aportació de transmissor i un receptor de sortida impedància és diferencials 100 Ohms. Línies de dades són internament AC juntament. El mòdul ofereix terminació diferencial i reduir la conversió de manera diferencial a comú per extinció de senyal de qualitat i baix EMI. SFI típicament Opera més de 200 mm de millora FR4 material o fins a sobre 150mmof FR4 estàndard amb un connector.
Característiques
• Òptica interfície acomodatici a IEEE 802.3ae
Interfície de elèctric • acomodatici a SFF-8431
• Calenta Pluggable
• Consum de poder baix
• Tots els metalls vivenda de rendiment superior EMI
• Avançat microprogramari permeten al client informació d'encriptació de sistema perquè s'emmagatzemin en transceptor
• SFP + rendible solució, permet la major densitat portuària i una amplada de banda
Aplicacions
• 10GBASE a 10.3125Gbps
• 10GBASE a 9.953Gbps
• Altres enllaços òptics

Demanar informació

Part n º

Velocitat de dades

Distància

Longitud d'ona

Poder de producció
(dBm)

Sensibilitat d'auricular
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

< -23, APD

Y

PDF
Transceptor SFP +

Descripció
FETx-493133 GEPON OLT transceptor x-ExCD és un mòdul d'alt rendiment amb paquet SFP dóna suport a velocitat de dades del típics 1,25 Gbps per a l'aplicació GEPON OLT fins a distància de transmissió de 20km, itand #39; s dissenyat per a reunió amb IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Característiques
• Bidireccional SFP monomode transceptor
• SC Receptacle
• Compatible amb IEEE Std 802.3ah™-2004
• transmissor de contínua modalitat 1.25Gbps 1490nm amb DFB laser
• auricular de mode de 1.25Gbps d'explosió de 1310nm amb APD-TIA
• Interfície diagnòstic digital compatible amb SFF-8472 v 9.4
Aportació de dades compatibles de LVPECL • /output
• Continuar sortida indicació (RSSI) força del senyal rebut el mode
• Acomodatici amb la Directiva RoHS
• Compatible amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Distància màxima 20km
• Funcionament cas temperatura: estàndard: 0 per a 70° C
Aplicacions
• GEPON OLT P2MP aplicació
• Xarxes d'accés
• Fibra a l'oficina d'habitatge, vorera, (FTTx)

Informació per comandes:

Part n º

Velocitat de dades

Adequat
Xarxa
Aplicació

Longitud d'ona

Poder de producció
(dBm)

Receptor
Sensibilitat
(dBm)

DDMI

493133P-FETP-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Descripció
Transceptor d'ONU GEPON FEUF-314933 x-ExCD és un mòdul d'alt rendiment amb paquet SFF dóna suport a velocitat de dades del típics 1,25 Gbps per a l'aplicació GEPON ONU fins a distància de transmissió de 20km, itand #39; s dissenyat per a reunió amb IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle o cua de SC és per interfície òptic.
Característiques
• Bidireccional SFF monomode transceptor
• SC o SC/PC cua Receptacle és opcional
• Compatible amb IEEE Std 802.3ah™-2004
• transmissor de modalitat contínua 1.25Gbps 1310nm amb laser FP
• receptor de contínua modalitat 1.25Gbps 1490nm amb PIN
• Interfície diagnòstic digital compatible amb SFF-8472 v 9.4
• Digital Monitoting diagnòstic amb calibratge extern
• Acomodatici amb la Directiva RoHS
• Compatible amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Distància màxima 20km
• Funcionament cas temperatura: estàndard: 0 per a 70° C
Aplicacions
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU per a l'aplicació de P2MP
• Burst mode d'aplicació.
• FTTx WDM de banda ampla

Informació per comandes:

Part n º

Velocitat de dades

Xarxa adequat
Aplicació

Longitud d'ona

Poder de producció

(dBm)

Receptor

Sensibilitat

(dBm)

DDMI

314933P-FEUF-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

314933P-FEUF-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Descripció
GPON ONU transceptor FGUF-31493 x-x2CD és un mòdul d'alt rendiment amb SFF 2 * 10 paquets suports típicament Asymetric dades taxa 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx per a aplicació GPON ONU fins a distància de transmissió de 20km, itand #39; s dissenyat per fibra monomode i utilitzat en la xarxa òptica terminal per la UIT-T G.984.2 classe B + o l'ITU-T G.984.2 classe C+. SC rececptacle o cua de SC és per interfície òptic.
Característiques
• Bidireccional SFF monomode transceptor
• SC o SC/PC cua Receptacle és opcional
• Compatible amb ITU-T G.984.2 classe C +, o l'ITU-T G.984.2 classe C +
• Compatible amb SFF MSA-2000
• Interfície diagnòstic digital compatible amb v 10.3 SFF-8472
• Digital Monitoting diagnòstic amb calibratge extern
• LVPECL dades diferencial entrades i sortides de dades CML
• LVTTL sortida detecció del senyal i LVTTL irrompen Control
• Compatible amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm esclatar Mode transmissor i receptor de manera continu 1490 nm
• 1.244 Gbps DFB làser díode, 2.488 Gbps APD-TIA receptor
• TSSI, TX_SD funció és opcional
• Distància màxima 20km
• Funcionament cas temperatura: estàndard: 0 per a 70° C
Aplicacions
• GPON ONU per a aplicacions de P2MP

Demanar informació

Part n º

Velocitat de dades

Adequat
Xarxa
Aplicació

Longitud d'ona

Sortida
Poder
(dBm)

Receptor
Sensibilitat
(dBm)

DDMI

314935P-FGUF-B2CD

1.25G/2.5G

Classe B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

314935P-FGUF-C2CD

1.25G/2.5G

Classe C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Classe B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Classe C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Descripció
GPON OLT transceptor FGTx-49313 x-x2CD és un mòdul d'alt rendiment amb paquet SFP típicament dóna suport a Asymetric dades taxa 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx aplicació GPON OLT fins a 20 km de distància de transmissió, ha dissenyat per a fibra monomode i destinats a la xarxa òptica terminal ITU-T G.984.2 classe B + o l'ITU-T G.984.2 classe C+. SC rececptacle.
Característiques
• Bidireccional SFP monomode transceptor
• Calenta-pluggable i SC Receptacle en SMF
• Compatible amb ITU-T G.984.2
• Amb SFP MSA i RoHS Acomodatici
• Interfície diagnòstic digital compatible amb SFF-8472 v 9.4
• Burst mode de senyal detectar sortida que és LVTTL compatible.
• Esclat manera rebre senyal força indicació sortida
• Compatible amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm Mode continu transmissor amb làsers DFB
• 1310 nm esclatar auricular de Mode amb APD-TIA
• Distància màxima 20km
• Funcionament cas temperatura: estàndard: 0 per a 70° C
Aplicacions
• GPON OLT per a aplicacions de P2MP
• Xarxa d'accés
• Fibra a la llar, vorera, oficina

Informació per comandes:

Part n º

Velocitat de dades

Xarxa adequat
Aplicació

Longitud d'ona

Poder de producció

(dBm)

Receptor

Sensibilitat

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Classe B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Classe C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-transceptor sfp sx més per la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-transceptor SFP sx més fabricants, fàbrica, fets a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop