10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc h transceptor Mux de contenidors mòdul

10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc h transceptor Mux de contenidors mòdul

Transceptor 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) producte OEM de detalls & costums Partnering amb una varietat de classe mundial

Function

Transceptor 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Detalls del producte

Número de part

X2-10GSR-31

Nom venedor

Fiberstore

Tipus de formulari

X2

Proporció de Max dades

10Gbps

Longitud d'ona

1310nm

Max Cable distància

220m

Interfície

Dúplex SC

Components òptics

1310nm de FP

Tipus de cable

MMF

Suport de DOM

Potència TX

-6.5 ~-0.5dBm

Sensibilitat d'auricular

andlt; -14.4dBm

Rang de temperatura de comercial

0 a 70° C (32 a 158° F)

Codi HTS harmonitzats

8517706000

Andamp de l'OEM; Costums

Sopofiber associació amb una varietat de fabricants d'OEM de classe mundial de més de 8 anys, és capaç de proporcionar solucions rendibles i personalitzats d'alta qualitat per a totes les necessitats i especificacions, incloent-hi disseny òptic, disseny mecànic, disseny de Junta de circuits impresos (PCB) i disseny elèctric, programari andamp; Disseny de microprogramari, Assemblea integrada, les etiquetes específiques, etc. Amb vendes creixents i resposta favorable al client, Sopofiber ha estat expandint ràpidament arreu del món i cada vegada és el proveïdor líder de la indústria de Comunicació òptica. Si vostè està interessat en els nostres productes, si us plau no dubti en contactar amb nosaltres.

Envasament andamp; L'etiquetatge

Aquest fàcil de prendre i ben protegida transceptor paquet s'ha etiquetat i marcat per defecte de bysopofiberas. Solucions personalitzades etiqueta o paquets estan disponibles com a petició.

Transceptor 10GBASE-LR X2 (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Detalls del producte

Número de part

X2-10GLR-31

Nom venedor

Fiberstore

Tipus de formulari

X2

Proporció de Max dades

10Gbps

Longitud d'ona

1310nm

Max Cable distància

10km

Interfície

Dúplex SC

Components òptics

DFB 1310nm

Tipus de cable

SMF

Suport de DOM

Potència TX

-8.2 ~ 0.5dBm

Sensibilitat d'auricular

andlt; -14.4dBm

Rang de temperatura de comercial

0 a 70° C (32 a 158° F)

Codi HTS harmonitzats

8517706000


10GBASE-LR XFP transceptor (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Detalls del producte

Número de part

XFP-10GLR-31

Nom venedor

Fiberstore

Tipus de formulari

XFP

Proporció de Max dades

10Gbps

Longitud d'ona

1310nm

Max Cable distància

10km

Interfície

Dúplex LC

Components òptics

DFB 1310nm

Tipus de cable

SMF

Suport de DOM

Potència TX

-6 ~ 0dBm

Sensibilitat d'auricular

andlt;-14.5dBm

Rang de temperatura de comercial

0 a 70° C (32 a 158° F)

Codi HTS harmonitzats

8517706000


10GBASE-ER XFP transceptor (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Detalls del producte

Número de part

XFP-10GER-55

Nom venedor

Fiberstore

Tipus de formulari

XFP

Proporció de Max dades

10Gbps

Longitud d'ona

1550nm

Max Cable distància

40km

Interfície

Dúplex LC

Components òptics

EML 1550nm

Tipus de cable

SMF

Suport de DOM

Potència TX

0 ~ 4 dBm

Sensibilitat d'auricular

andlt;-16dBm

Rang de temperatura de comercial

0 a 70° C (32 a 158° F)

Codi HTS harmonitzats

8517706000


10GBASE-SR XFP transceptor (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Detalls del producte

Número de part

XFP-10GSR-85

Nom venedor

Fiberstore

Tipus de formulari

XFP

Proporció de Max dades

10Gbps

Longitud d'ona

850nm

Max Cable distància

300m sobre OM3 MMF

Interfície

Dúplex LC

Components òptics

VCSEL 850nm

Tipus de cable

MMF

Suport de DOM

Potència TX

-3.5 ~ 5.3dBm

Sensibilitat d'auricular

andlt;-13dBm

Rang de temperatura de comercial

0 a 70° C (32 a 158° F)

Codi HTS harmonitzats

8517706000



Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm, 300m, 10km, 40km, 220m dom sfp lc h transceptor mux contenidors mòdul per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm, 300 m, 10 km, 40 km, 220 m dom SFP lc h transceptor mux contenidors mòdul fabricants, fàbrica, a la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop