10G, 100G, 200G HZ 1x2-cwdm-monocomponent 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm òptic-transc xarxa

10G, 100G, 200G HZ 1x2-cwdm-monocomponent 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm òptic-transc xarxa

Descripció del producte el SFP-1080-Cxx és un CWDM 10G SFP + òptic mòdul. Està disponible per a tots els 8 "principal" CWDM canals 1471nm a longituds d'ona 1611nm

Function

Descripció del producte

El SFP-1080-Cxx és un CWDM 10G SFP + òptic mòdul. Està disponible per a tots els 8 andquot; mainandquot; CWDM canals 1471nm a longituds d'ona 1611nm.
El transceptor suporta tots els 10G Valorat amb velocitats per a xarxes Ethernet, SONET, SDH o Fibre Channel.
SFP-1080-Cxx és el nombre de Part general, del xx que representa una combinació de dos dígits que defineixen la wavelegth utilitzat.
Per exemple, la SFP-1080-C47 és un transceptor CWDM SFP + corrent 1471nm longitud d'ona.
També hi ha disponible CWDM WALKIES 10G per uns canals CWDM en el 1270 a 1470nm gamma. Però aquests mòduls són escasses i només disponible
ordre especial. Pleasecontact Digue demanar informació sobre la disponibilitat d'aquests models.
Compatible amb provada i va trobar en diversos 10G Ethernet canvia de Cisco, Juniper, Force10, vora-Core i altres fabricants.
10G SFP-1080-Cxx SFP + CWDM 80 especificacions de transceptor Km
Factor de formaSFP
Velocitat9,95 10.3 Gb/s
Connector òpticdual LC
Distància operativa80 km
Poder3.3V sol
ComplimentMSA SFF-8431, RoHS
Mode de funcionamentCanals CWDM ITU
Tipus de fibraMonomode 9/125um
Longitud d'onaQuadrícula CWDM ITU (1471 ~ 1611nm)
Diagnòstic digitalSí (SFF-8472 acomodatici)

Sopofiber'sCoarse d'ona divisió Multiplexador (CWDM) utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. -Pèrdua d'inserció provideslow, canal alt aïllament, pas ample de banda, sensibilitat de baixa temperatura i epoxi lliure camí òptic.

Característiques

• Inserció baixa pèrdua

• Pas àmplia banda

• Aïllament de canal d'alta

• Alta estabilitat i fiabilitat

• Epoxi-lliure en camí òptic

Aplicacions

• Línia de Monitorització

• Xarxa WDM

• Telecomunicacions

• Aplicació cel·lular

L'amplificador • fibra òptica

• Accés xarxa

Especificacions d'actuació

Paràmetre

Especificació

Canal longitud d'ona (nm)

1260 ~ 1620

Longitud d'ona centre precisió (nm)

±0.5

Espaiat de canal (nm)

20

Canal Passband (@-0.5dB amplada de banda (nm)

andgt; 13

Pèrdua de pas del canal inserció (dB)

≤0.6

Pèrdua de reflexió canal inserció (dB)

≤0.4

Canal ondulació (dB)

andlt; 0,3

Aïllament (dB)

Adjacents

andgt; 30

No són adjacents

andgt; 40

Inertion pèrdua sensibilitat de temperatura (dB/℃)

andlt; 0,005

Temperatura de longitud d'ona canviant (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarització pèrdua dependents (dB)

andlt, 0.1

Dispersió de Mode de polarització

andlt, 0.1

Directivitat (dB)

andgt; 50

Loss(dB) retorn

andgt; 45

Manipulació de potència màxima (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura d'emmagatzematge (℃)

-40~85

Dimensió paquet (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um solt tub)

Les especificacions poden canviar sense previ avís.

Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

Demanar informació

CWDM

X

XX

X

X

XX

Espaiat de canal

Canal de pas

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector d'entrades i sortides

C = CWDM quadrícula

Canal 04 = 4

08 = 8 canal

Canal 16 = 16

Canal de 18 = 18

N = N canal

1 = fibra nua

2 = 900um

tub solt

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = cap

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Descripció
La divisió Multiplexador gruixuda longitud d'ona (CWDM) utilitza tecnologia de recobriment de pel·lícula prima i disseny patentat de vinculació envasament òptica Microordinador de metall no-fluix. -Pèrdua d'inserció provideslow, canal alt aïllament, pas ample de banda, sensibilitat de baixa temperatura i epoxi lliure camí òptic.

Especificacions d'actuació

Paràmetre

Especificació

Canal longitud d'ona (nm)

1260 ~ 1620

Longitud d'ona centre precisió (nm)

±0.5

Espaiat de canal (nm)

20

Canal Passband (@-0.5dB amplada de banda (nm)

andgt; 13

Pèrdua de pas del canal inserció (dB)

≤0.6

Pèrdua de reflexió canal inserció (dB)

≤0.4

Canal ondulació (dB)

andlt; 0,3

Aïllament (dB)

Adjacents

andgt; 30

No són adjacents

andgt; 40

Inertion pèrdua sensibilitat de temperatura (dB/℃)

andlt; 0,005

Temperatura de longitud d'ona canviant (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarització pèrdua dependents (dB)

andlt, 0.1

Dispersió de Mode de polarització

andlt, 0.1

Directivitat (dB)

andgt; 50

Pèrdua retorn (dB)

andgt; 45

Manipulació de potència màxima (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura d'emmagatzematge (℃)

-40~85

Dimensió paquet (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um solt tub)

Les especificacions poden canviar sense previ avís.

Sobre l'especificació és dispositiu sense connector.

Demanar informació

CWDM

X

XX

X

X

XX

Espaiat de canal

Canal de pas

Tipus de fibra

Longitud de fibra

Connector d'entrades i sortides

C = CWDM quadrícula

Canal 04 = 4
08 = 8 canal
Canal 16 = 16
Canal de 18 = 18
N = N canal

1 = fibra nua
2 = 900um perdre tub

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = cap
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
1X2 CWDM monocomponent (port de 3)

Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de 10g, 100 g, 200 g hz 1x2-cwdm-monocomponent 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm òptic-transc xarxa per la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1x2-cwdm-monocomponent 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm òptic-transc xarxa fabricants, fàbrica, a la Xina, qualitat, preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop